خرید ذرت برزیل زود بارشو بندر امام

خرید ذرت برزیل زود بارشو بندر امام

خرید ذرت برزیل زود بارشو بندر امام به دلیل ارسال سریع و به موقع آن به مقصد مشتری ، مخاطبان زیادی دارد ولی قیمت آن نسبت به دیربارشو گران تر است .

بیشتر مشتریان تمایل دارند تا با پرداخت هزینه بیشتر محصول سفارشی خود را در سریع ترین زمان ممکن دریافت نمایند که برای این کار می بایست کالای مورد نظر را به صورت زودبارشو ثبت نمایند . در روش حمل کالا به صورت زودبارشو نهایت محصول بین 3 الی 4 روز به مقصد ارسال می شود ولی در روش حمل بار دیربارشو به دلیل صرف وقت زیاد و طولانی شدن بارگیری کالا زمان بیشتری حدود 3 الی 4 هفته به طول می انجامد .

به طور کلی حمل بار و ترانزیت کالا به دو روش انجام می شود :

  • زودبارشو
  • دیربارشو (مدلل)

خرید ذرت برزیل زود بارشو بندر امام در شرکت کهن ترید به صورت کلی یا جزئی در طی سال برای مشتریان امکان پذیر است و با افزایش مصرف این محصول مهم ، علاوه بر برزیل از سایر کشورهای تولید  ذرت نیز برای واردات استفاده می شود .

مشتریان محترمی که متقاضی تهیه ذرت برزیل هستند می توانند سفارش خود را برای خرید این محصول توسط کارشناسان فروش شرکت کهن ترید ثبت نمایند و مشاوره لازم را قبل از خرید دریافت نمایند ،همچنین در صورت تمایل به دریافت اخبار به روز این حوزه می توانند در کانال تلگرام عضو شوند .