خرید ذرت برزیل درجه دو بندر امام

خرید ذرت برزیل درجه دو بندر امام

ذرت در مقایسه میزان مصرف با سایر غلات، رتبه یک را دارد و جزو پرکاربردترین غلات محسوب می شود . ذرت برزیل درجه دو به لحاظ قیمت مناسب، متقاضیان زیادی دارد .

بندر امام خمینی در استان خوزستان، بزرگترین بندر تجاری شناخته شده است و امکانات رفاهی و دریایی مناسب و کامل آن رونق و اهمیت زیادی به آن بخشیده است . بیشتر صادرات و واردات کالا به داخل و خارج از کشور از طریق بندر امام انجام می شود و شرکت های بازرگانی زیادی در این بندر فعالیت دارند .

ذرت در همه کشورهای تولید کننده به دو صورت در بازار عرضه می شود :

درجه یک

درجه دو

تعیین کیفیت ذرت فاکتورهای زیادی دارد که به مهمترین آنها اشاره می شود  :

زردی دانه

عدم شکستگی دانه و سالم بودن آن

رطوبت کافی

دانه های ذرتی که فاکتورهای ذرت خوب را داشته باشند جزو ذرت درجه یک و در غیر این صورت درجه کیفی دو دارند . آنچه که در مقایسه قیمت این دو کیفیت کاملا مشهود است این است که ذرت درجه یک قیمت بالاتری نسبت به درجه دو دارد و از نظر مقایسه ارزش غذایی آنها می توان گفت ذرت درجه دو تفاوت چشمگیری با ذرت درجه یک ندارد .

اغلب دامداران حداقل یک بار در بعضی از شرایط از ذرت درجه دو استفاده کردند ، معمولا در زمانی که دسترسی به ذرت درجه یک کم باشد یا قیمت بالایی داشته باشد استفاده از ذرت درجه دو می تواند گزینه مناسبی باشد .

ذرت برزیل درجه دو توسط شرکت کهن ترید معمولا در طی سال برای مشتریان قابل عرضه می باشد و به صورت کلی یا جزئی با قیمت مناسب قابل فروش است .

مشتریان محترمی که تمایل به خرید ذرت برزیل درجه دو را دارند می توانند برای کسب اطلاعات دقیق و بروز از قیمت قطعی آن در ساعات اداری با واحد کارشناسان فروش تماس حاصل نمایند . همچنین برای اطلاع از سایر خوراک های تکمیلی نیز می توانند در کانال رسمی تلگرام شرکت عضو شوند .