خرید انواع سویا از بنادر کشور

خرید انواع سویا از بنادر کشور

سویا جزو دانه های پر مصرف و لاینکف وارداتی است . خرید انواع سویا از بنادر کشور از طریق مراجعه به شرکت کهن ترید قابل انجام است.

سویا غالبا طبیعت گرم و خشک دارد و در مناطق گرمسیری بهترین کیفیت را دارد . منشا رشد سویا در آسیا بوده و بعد به سایر کشورهای دیگر نیز انتشار یافت. سویا در میان سایر دانه ها از روغن کمتری برخوردار است ولی بیشترین درصد پروتئین را دارد ، به همین دلیل جزو وعده های اصلی خوراک دام و طیور محسوب می شود .

مصرف سویا معمولا برای دام و طیور به شکل کنجاله است . کنجاله به تفاله هایی گفته می شود که پس از روغن گیری از دانه ها بدست می آید که نوع آن به مدل دستگاه مربوط می شود .

انواع کنجاله ها عبارت است از :

لوله ای

پرک

پلت

واردات سویا به کشور نسبت به واردات ذرت کمتر است، در حال حاضر تولید سویا دراستانهای جنوبی کشور رو به افزایش است و تولید آن با توجه به شرایط آب و هوایی ایران بسیار سازگار و مقرون به صرفه تر از ذرت است .

در شرکت بازرگانی کهن ترید خرید انواع سویا با کیفیت های متفاوت و قیمت های مناسب امکان پذیر است و می توان با توجه به میزان مصرف سالانه به صورت جزئی یا کلی ثبت سفارش نمود .

با توجه به حجم بالای واردات سویا و انواع خوراک های دامی از ظرفیت حداکثری بنادر برای واردات استفاده می شود . واردات سویا بیشتر در بنادر جنوبی کشور از جمله بندر امام خمینی انجام می شود.

مشتریان محترم می توانند جهت خرید انواع سویا با مراجعه به صفحه تماس با ما با کارشناس فروش تماس حاصل نموده و اطلاعات تکمیلی را دریافت کنند و نسبت به ثبت سفارش محصول اقدام نمایند .